Alfa Slėnis belgų aviganis malinua

Turite klausimų ? Susisiekite su mumis

Visada žavėjausi šia universalių ir protingų šunų veisle.Iškarto patraukė darbinės belgų aviganių malinois linijos, pirmiausia dėl ryžtingo, progstančio charakterio kuris mane pakerėjo. Šie šunys yra tinkami sportui, tarnyboms bei aktyviai šeimai. Tai ištikimi draugai, atsidavę šeimininkams ir geri sargai. Bet visgi, tai nėra veislė norintiems “tiesiog šuns”. Atsakingai renkuosi reproduktorių kilmę, sveikatą ir stabilumą. Veislyno šunys atvežti iš Prancūzijos , žinomų sportinių šunų palikuoniai. Man veisimas-tai aistra, ne šuniukų “fabrikas”, todėl vados yra retos.

Malinua istorija yra labai nesena, šiek tiek daugiau nei 130 metų. XIX amžiaus pabaigoje Belgijoje buvo atrinktos keturios aviganių veislės: Tervurenas, Groenendalis, Laekenois ir Malinois. Entuziatų grupei  vadovavo profesorius Adolphe'as Reulis, dirbęs Cureghen veterinarijos mokykloje. Pirmasis belgų aviganių standartas buvo paskelbtas 1892m. Belgų aviganis malinois yra vidutinio dydžio, tvirtas, sportiškas,bet taip pat elegantiškas šuo. Lupoidinio tipo, harmoningai proporcingas. Trumpo plauko, rudas su juoda kauke.

Ar jums ši veislė? 

Visų pirma, labai nuoširdžiai reikėtų atsakyti sau į klausimą, kokiu tikslu renkatės šunį, ar jis jums reikalingas? Ar jis bus namų draugas, o gal planuojate siekti sportinių aukštumų? Kiek laiko per dieną galėsite skirti jūsų veiklai kartu? Ar jūsų laisvalaikis aktyvus? Ar daug keliaujate? Šie ir panašūs klausimai padės susidaryti bendrą vaizdą, koks jūs būtumėte kaip šeimininkas. Tuomet galite pradėti konsultuotis su veislynais, dresuotojais bei ieškoti informacijos internete. Svarbu suprasti, kad gyvūnų negalima rinktis pagal jo išvaizdą ar kad tokį turi kaimynas, svarbu, kad jis tiktų pagal jūsų charakterį ir ateityje neteks susidurti su problemomis kai gyvūnas per daug aktyvus ar, atvirkščiai, nepateisina lūkeščių sportinių lūkesčių.